Газобетон – це універсальний будівельний матеріал, що володіє відмінними характеристиками і простотою застосування. Цей матеріал успішно використовуються як професіоналами будівельниками, так і приватними особами, які будують котедж для себе.

Відповідь на питання, чому газобетонні блоки користуються такою популярністю, полягає в технічних характеристиках цього матеріалу. Багато що також залежить від сировини, яка використовує виготівник, від устаткування, на якому ріжуть блоки.

Газобетон виготовляють за допомогою автоклавів, і цей процес достатньо не простій. При чітко певній напрузі і постійній температурі в суміш: вапно, цемент, пісок, вода додають спеціальний газообразователь, як який використовують алюмінієву пудру. Це сприяє виділенню кисню, який у декілька разів збільшує об'єм сирої суміші, що дозволяє досягти комірчастої структури блоку. Саме це додає газобетону унікальні особливості: міцність, рівну гладку поверхню, рівномірні физико-механічні характеристики.

Тому, стіни з газобетону, легко і без зайвих витрат піддаються внутрішньої і зовнішньої обробки, не дають усадки, і мають тонкий і красивий шов. Оптимальна товщина шва складає 2-3мм. Це дозволяє уникнути містків холоду і зберегти оптимальну температуру усередині приміщення.

Основною перевагою газобетону над іншими стінними матеріалами є теплоізоляційні властивості матеріалу (не вимагає додаткового утеплення), міцність, легкість при монтажі, екологічність, паропроніцаємость (стіни з газобетону дихають), відсутність усадки, невеликі трудовитрати при монтажі, економія на зовнішньої і внутрішньої обробки.

Принципи виробництва газобетону були розроблені в кінці XIX століття. Найбільш важливою подією в процесі виникнення газобетону була розробка методу розпушування з використанням алюмінієвого порошку, а також відкриття шведським архітектором Акселем Ерікссоном способу отвержденія газобетону за допомогою гарячої водяної пари в автоклавах високого тиску.Газобетон виготовляється із заздалегідь підготовленої натуральної сировини:

 • Терпкого: змішай портцландцемента і винищити.
 • Наповнювача: кварцового піску.
 • Порообразователя: алюмінієвої пудри.
 • Води.
 • У ряді випадків добавок, які покращують властивості змішай для газобетону.

Процес виготовлення виробів з газобетону складається з наступних операцій:

 • Підготовка сировини: пісок залежно від виду технології піддається повному або частковому помелу з додаванням води в кульових млинах і з'єднується з терпким.
 • Точний вимір і ретельне перемішування початкової бетонної суміші. Шляхом підбору кількісних співвідношень окремих видів початкової сировини можна отримати газобетон різної об'ємної щільності (ваги) залежно від об'ємної щільності газобетон має загальну пористість близько 60-85%.
 • Заливка напіврідкої суміші, в заздалегідь підготовлені форми, де формується пориста структура. Порообразующим засобом є алюмінієва пудра.
 • Очікування спучення і отвержденія, що відповідає. Маса повинна затвердіти настільки, щоб можна було здійснити процес її резки зняття пріпуськов. Газобетон не створює ніякого шкідливого пилу або волокон, жоден з компонентів сировини не викликає відходів в ході виробничого процесу. Крім того, простота обробки газобетону дає можливість його точної резки, що мінімізує виникнення твердих відходів при його застосуванні. При утворенні відходів вони піддаються переробки.
 • Різка на елементи із заданими розмірами за допомогою електронний-керованої резальной машини, що гарантує отриманні правильної форми з дотриманням розмірних допусків і гладкості поверхні. Резка масиву здійснюється без його обертання або з поворотом на 90°С. При застосуванні повороту масив після зняття пріпуськов і резки повертається знову в горизонтальне положення і укладається на дні форми.
 • Установка в автоклав з метою отвержденія насиченою водяною парою при тиску. Завдяки процесу автоклавірованія безпосередньо після його закінчення газобетон має відповідну міцність, довговічність і морозостійкість. Автоклавірованіє виключає можливість усадки, а також забезпечує довговічність газобетону.
 О Компанії  |  Інформація о газобетоні  |  Ціна газобетону  |  Питання о газобетоні  |  Стаття о газобетоні  |  Контакти

Газобетон, газобетонные блоки, пенобетон